Získali jsme stříbrné ocenění WCM

4. 1. 2016

Každá prosperující firma stojí na silném a propracovaném výrobním systému. Ten náš se jmenuje WCM (World Class Manufacturing- Výroba na světové úrovni) a je společný pro celou skupinu FCA.

WCM je systém, který spojuje nejlepší metodiky vycházející z výrobního systému japonské Toyoty a uspořádává jejich aplikaci do logických postupů pokrývajících všechny oblasti závodu.

Každý závod, který aplikuje WCM je na jiné úrovni a tato úroveň může být ohodnocena několika oceněními. Bronzový, stříbrný, zlatý závod anebo závod na světové úrovni, což je nejvyšší ocenění.

Koncem minulého roku náš závod v Jihlavě získal stříbrné ocenění, čímž prokázal, že efektivně atakuje ztráty, zvyšuje produktivitu, zlepšuje kvalitu svých výrobků a procesů a vytváří bezpečné pracovní prostředí. Naší další společnou snahou teď bude nejen toto prestižní ocenění udržet, ale navíc cestu, po které jsme se vydali, urychlit a v roce 2017 získat zlato. Základem k jejímu získání je vysoká úroveň detailu při řešení problémů, rozvoji lidí a jejich úspěšné začlenění do všech procesů zlepšování napříč celým závodem. Pevně věříme, že společnými silami dokážeme vše, na co si jen pomyslíme.